0222 230 33 00

VRF Klima  tek bir merkeze bağlı olarak soğutma veya ısıtma yapabilen birbirinden bağımsız, çok sayıda ünitenin olduğu klima sistemidir. VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyacına bağlı olarak soğutmanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.

 

VRF Klima Sistemlerinin, klasik split klimalardan ayrılan en büyük özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp kullanıcıların konforunu en yüksek seviyede tutmasıdır.

 

VRF Klima Sistemleri 2 farklı sistemden çeşidi vardır.  Aynı anda hem ısıtma, hem soğutma yapabilen ve aynı anda sadece ısıtma yada sadece soğutma yapabilen  vrf klima sistemi vardır.

 

VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.

 

Eskişehir Mevsim iklimlendirme olarak doğru klimayı almanızda, klimanın montajında ve gerektiği anlarda teknik destek ve bakım konularında profesyonel hizmet sağlamaktayız. 

 

Eskişehir VRF Klima  için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

 

Telefon : 0222 230 33 00 | Faks : 0222 224 25 29

Gsm : 0506 722 15 23

Adres : Arifiye Mahallesi M.Kemal Atatürk Cadddesi No : 22 / A / ESKİŞEHİR